unicornbeauty

FOREO LUNA Play Smart 2 Peek A Blue

Dostępność: mała ilość
Cena: 519,00 zł 519.00
ilość szt.
Producent: FOREO

foreo oryginalne

FOREO LUNA Play Smart 2 Peek A Blue

Wygraj pielęgnacyjną grę z LUNA™ Play Smart 2 Peek A Blue – inteligentnym urządzeniem do oczyszczania twarzy szwedzkiej marki FOREO. Spersonalizowana rutyna pielęgnacyjna jest poprzedzona głęboką analizą skóry. Inteligentny masażer do twarzy z pulsacjami T-Sonic™ usuwa do 99,5% zanieczyszczeń, sebum, potu i pozostałości makijażu, przygotowując skórę do lepszego wchłaniania aktywnych składników z Twoich ulubionych produktów do pielęgnacji skóry. Kompaktowe i lekkie urządzenie z ultrahigienicznego silikonu to idealny kompan podróży, dbający o Twoją skórę, zapewniający do 1000 użyć.

Główne zalety:

  • Skutecznie usuwa do 99,5% zanieczyszczeń, potu, sebum i pozostałości makijażu.
  • Przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania składników aktywnych.

Sposób użytkowania:

Aby przygotować skórę do najdokładniejszej analizy skóry, najpierw oczyść ją za pomocą LUNA Play Smart 2 Peek A Blue. W celu usunięcia całego zanieczyszczenia i bakterii ze skóry i odsłonić jej naturalny poziom nawilżenia. Po przeprowadzeniu analizy skóry aplikacja FOREO For You przystąpi do synchronizacji dostosowanej rutyny oczyszczania z Twoim urządzeniem do następnego czyszczenia. 

Krok 1: OCZYŚĆ

  • Zwilż skórę i nałóż swój żel do mycia twarzy. Następnie zwilż urządzenie.
  • Oczyść delikatnymi, okrężnymi ruchami na policzkach i czole, przesuwając w górę i w dół nosa. LUNA Play Smart 2 Peek A Blue zatrzyma się, aby poinformować Cię, kiedy przejść do następnego obszaru twarzy.
  • Opłucz i osusz twarz. Poczekaj dodatkowe 2 minuty, aż twarz całkowicie wyschnie, a następnie przeprowadź analizę skóry. Następnie zastosuj inne dowolne produkty do pielęgnacji skóry.

Krok 2: ANALIZA SKÓRY

  • Otwórz aplikację FOREO For You na swoim urządzeniu mobilnym i włącz Bluetooth.
  • Włącz LUNA Play Smart 2 Peek A Blue przytrzymując uniwersalny przycisk, aż zacznie migać kontrolka. Teraz Bluetooth jest podłączony, a Twoje urządzenie jest gotowe do rozpoczęcia inteligentnej analizy skóry.
  • Dociśnij i przytrzymaj czujniki skóry z tyłu urządzenia do policzków, czoła, boku nosa i brody. Gdy aplikacja wskaże, przejdź do następnego obszaru. 
  • Aplikacja FOREO For You przeanalizuje wtedy wskaźnik nawilżenia Twojej skóry i natychmiast zsynchronizuje dostosowaną rutynę oczyszczania z Twoim urządzeniem. Naciśnij i przytrzymaj przycisk uniwersalny przez 3 sekundy, aby włączyć urządzenie.

Aby uzyskać najlepsze wyniki skanuj skórę raz w tygodniu o tej samej porze dnia lub przebywając w nowym środowisku

Zwroty

Wszyscy klienci FOREO mają możliwość zwrotu nierozpakowanych z oryginalnego pudełka i nieużywanych produktów w przeciągu 14 dni od dnia zakupu. Nie przyjmujemy zwrotów produktów, których opakowanie zostało otwarte.

Gwarancja 

Aby aktywować swoją 2-letnią ograniczoną gwarancję zarejestruj numer znajdujący się na Karcie Autentyczności FOREO pod zakładką REJESTRACJA PRODUKTU na Twoim koncie FOREO.

FOREO udziela 2-letniej gwarancji ograniczonej, licząc od daty pierwszego zakupu. Gwarancja obejmuje wady, wynikające z wadliwego wykonania lub materiałów takich jak części ruchome, które mają wpływ na działanie urządzenia. Gwarancja NIE obejmuje pogorszenia stanu kosmetycznego urządzenia spowodowanego zwykłym zużyciem, ani uszkodzeń powstałych wskutek wypadku, niewłaściwego użytkowania lub zaniedbania.

Próba otwarcia lub rozłożenia urządzenia ( lub jego akcesoriów) na części spowoduje utratę gwarancji. Aby potwierdzić gwarancję prosimy zachować oryginalny dowód zakupu i numer seryjny umieszczony na spodzie produktu wraz z niniejszymi warunkami gwarancji przez okres obowiązywania gwarancji.

Producent: FOREO

Dostawa

Darmowa
przesyłka
od 150 zł

Zamów do 14:00
wysyłka tego
samego dnia

Warszawa
odbiór osobisty

Kraj wysyłki:
Koszty dostawy ( Czas dostawy w dniach roboczych )

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Kontakt

unicornbeauty logo

 

Masz pytania lub potrzebujesz porady? 
Napisz do nas lub zadzwoń 
sklep@unicornbeauty.com.pl | tel. +48 518 010 898
Pracujemy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Dane firmy
unicornbeauty Sp. z o.o.
ul. Chrościckiego 25, 02-404 Warszawa
Nr konta: 70 1140 2004 0000 3302 8170 9460

Sklep internetowy Shoper.pl