unicornbeauty

FOREO SERUM SERUM SERUM 30 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 309,00 zł 309.00
ilość szt.
Producent: FOREO

foreo oryginalne

FOREO SERUM SERUM SERUM 30 ml

SERUM SERUM SERUM łączy w sobie antyoksydacyjną moc skwalanu i nawilżającego kwasu hialuronowego, aby cera była gładsza i bardziej promienna. To głęboko przenikające i lekkie serum zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek, przywraca elastyczność i odbudowuje skórę, przywracając jej optymalny poziom nawilżenia. Skóra jest jędrna, chroniona i wygląda młodziej. Czysta formuła bez dodatków parabenów, alkoholu i zapachów sprawia, że jest przyjazna dla każdego.

SERUM SERUM SERUM

  • Głęboko nawilża
  • Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek
  • Uelastycznia skórę

 

Zwroty

Wszyscy klienci FOREO mają możliwość zwrotu nierozpakowanych z oryginalnego pudełka i nieużywanych produktów w przeciągu 14 dni od dnia zakupu. Nie przyjmujemy zwrotów produktów, których opakowanie zostało otwarte.

Gwarancja 

Aby aktywować swoją 2-letnią ograniczoną gwarancję zarejestruj numer znajdujący się na Karcie Autentyczności FOREO pod zakładką REJESTRACJA PRODUKTU na Twoim koncie FOREO.

FOREO udziela 2-letniej gwarancji ograniczonej, licząc od daty pierwszego zakupu. Gwarancja obejmuje wady, wynikające z wadliwego wykonania lub materiałów takich jak części ruchome, które mają wpływ na działanie urządzenia. Gwarancja NIE obejmuje pogorszenia stanu kosmetycznego urządzenia spowodowanego zwykłym zużyciem, ani uszkodzeń powstałych wskutek wypadku, niewłaściwego użytkowania lub zaniedbania.

Próba otwarcia lub rozłożenia urządzenia ( lub jego akcesoriów) na części spowoduje utratę gwarancji. Aby potwierdzić gwarancję prosimy zachować oryginalny dowód zakupu i numer seryjny umieszczony na spodzie produktu wraz z niniejszymi warunkami gwarancji przez okres obowiązywania gwarancji.

Producent: FOREO

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Kontakt

unicornbeauty logo

 

Masz pytania lub potrzebujesz porady? 
Napisz do nas lub zadzwoń 
sklep@unicornbeauty.com.pl | tel. +48 518 010 898
Pracujemy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Dane firmy
unicornbeauty Sp. z o.o.
ul. Chrościckiego 25, 02-404 Warszawa
Nr konta: 70 1140 2004 0000 3302 8170 9460

Sklep internetowy Shoper.pl