unicornbeauty logo

Reklamacje i zwroty

Zwroty:

Jest możliwość rezygnacji z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jego dostarczenia. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był otwierany, używany, wyjmowany z oryginalnego kartonu (pozostaje w oryginalnym opakowaniu) lub folii, ani nie został w żaden sposób zniszczony. W celu wykonania zwrotu należy:

1. Poinformować Nas o zwrocie towaru na adres email: sklep@unicornbeauty.com.pl

2. Odesłać przesyłkę wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą na dane: 

unicornbeauty sp. z o.o.
ul. Chrościckiego 25, 02-404 Warszawa

Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie zamówionych produktów. Pieniądze zostaną oddane w ciągu 14 dni roboczych, w ten sam sposób w jaki była dokonywana płatność. Koszt przesyłki (zarówno do Klienta jak i do nas) nie podlega zwrotowi. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas na koszt firmy.

 

Reklamacje:

Przed odebraniem każdej przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami za pomocą adresu email: sklep@unicornbeauty.com.pl

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeśli artykuł posiada wadę lub jest uszkodzony, prosimy o zgłoszenie reklamacji w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Abyśmy mogli jak najszybciej rozpatrzyć Twoją reklamację, skontaktuj się z nami poprzez e-mail na adres sklep@unicornbeauty.com.pl podając:

  • numer zamówienia
  • nazwę produktu którego dotyczy zgłoszenie
  • krótki opis wady lub przyczynę zwrotu

Reklamacja zostanie rozpatrzona maksymalnie w ciągu 30 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego. Poinformujemy Cię mailowo o statusie reklamacji oraz o dalszych krokach.

Towary odsyłane w ramach zwrotu lub procedury reklamacyjnej należy wysyłać w oryginalnym opakowaniu na adres : 

unicornbeauty sp. z o.o.
ul. Chrościckiego 25, 02-404 Warszawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl