unicornbeauty

FOREO LUNA Play Smart 2 Cherry Up

Dostępność: brak towaru
Cena: 519,00 zł 519.00
ilość szt.
Producent: FOREO

foreo oryginalne

FOREO LUNA Play Smart 2 Cherry Up

Wygraj pielęgnacyjną grę z LUNA™ Play Smart 2 Cherry Up – szwedzkiej firmy FOREO, inteligentnym urządzeniem do oczyszczania twarzy. Dogłębna pielęgnacja jest gwarantowana profesjonalną oceną skóry. Inteligentny masażer do twarzy z pulsacjami T-Sonic™ usuwa do 99,5% zanieczyszczeń, sebum, potu i pozostałości makijażu, przygotowując skórę do lepszego wchłaniania aktywnych składników z Twoich preferowanych produktów do pielęgnacji skóry. Kompaktowy oraz bardzo lekki sprzęt z ultrahigienicznego silikonu to idealny przyjaciel podczas podróży, który dba o Twoją skórę, zapewniający aż do 1000 użyć.

Kluczowe zalety:

 • Aktywnie usuwa aż do 99,5% zanieczyszczeń, potu, sebum i pozostałości makijażu.
 • Zapewnia skórze lepsze wchłanianie składników aktywnych.

Proponowany sposób użytkowania:

Przygotuj skórę do dokładniejszej analizy. Najpierw oczyść skórę za pomocą LUNA Play Smart 2 Cherry Up. W celu usunięcia całego zanieczyszczenia oraz bakterii. Pomoże to odsłonić jej naturalny poziom nawilżenia. Po pełnej analizie skóry aplikacja FOREO For You rozpocznie synchronizację oraz dostosuje poziom oczyszczania z Twoim urządzeniem. 

1 - Oczyść

 • Zwilż skórę i nałóż żel do mycia twarzy.
 • Zwilż urządzenie.
 • Oczyść delikatnymi, okrężnymi ruchami policzki i czoło. Przesuwaj urządzenie w górę i w dół nosa.
 • LUNA Play Smart 2 Cherry Up zatrzyma się i poinformować Cię, kiedy przejść do następnego obszaru twarzy.
 • Opłucz i osusz twarz.
 • Odczekaj dodatkowe 2 minuty, do momentu aż twarz całkowicie wyschnie, a następnie przeprowadź analizę skóry.
 • Stosuj inne dowolne produkty do pielęgnacji skóry.

2 - Analiza

 • Otwórz aplikację FOREO For You na swoim urządzeniu mobilnym i włącz Bluetooth.
 • Włącz LUNA Play Smart 2 Cherry Up przytrzymując uniwersalny przycisk, do momentu aż zacznie migać kontrolka. Teraz Bluetooth jest podłączony, a urządzenie gotowe do rozpoczęcia inteligentnej analizy.
 • Dociśnij i przytrzymaj czujniki skóry z tyłu urządzenia do policzków, czoła, boku nosa i brody. Gdy aplikacja wskaże, przejdź do następnego obszaru. 
 • Aplikacja FOREO For You przeanalizuje wskaźnik nawilżenia Twojej skóry, natychmiast zsynchronizuje dostosowaną rutynę oczyszczania z urządzeniem.
 • Aby włączyć urządzenie naciśnij i przytrzymaj przycisk uniwersalny przez 3 sekundy.

Aby uzyskać najlepsze wyniki skanuj skórę raz w tygodniu o tej samej porze dnia lub przebywając w nowym środowisku.

Zwroty

Wszyscy klienci FOREO mają możliwość zwrotu nierozpakowanych z oryginalnego pudełka i nieużywanych produktów w przeciągu 14 dni od dnia zakupu. Nie przyjmujemy zwrotów produktów, których opakowanie zostało otwarte.

Gwarancja 

Aby aktywować swoją 2-letnią ograniczoną gwarancję zarejestruj numer znajdujący się na Karcie Autentyczności FOREO pod zakładką REJESTRACJA PRODUKTU na Twoim koncie FOREO.

FOREO udziela 2-letniej gwarancji ograniczonej, licząc od daty pierwszego zakupu. Gwarancja obejmuje wady, wynikające z wadliwego wykonania lub materiałów takich jak części ruchome, które mają wpływ na działanie urządzenia. Gwarancja NIE obejmuje pogorszenia stanu kosmetycznego urządzenia spowodowanego zwykłym zużyciem, ani uszkodzeń powstałych wskutek wypadku, niewłaściwego użytkowania lub zaniedbania.

Próba otwarcia lub rozłożenia urządzenia ( lub jego akcesoriów) na części spowoduje utratę gwarancji. Aby potwierdzić gwarancję prosimy zachować oryginalny dowód zakupu i numer seryjny umieszczony na spodzie produktu wraz z niniejszymi warunkami gwarancji przez okres obowiązywania gwarancji.

Producent: FOREO

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Kontakt

unicornbeauty logo

 

Masz pytania lub potrzebujesz porady? 
Napisz do nas lub zadzwoń 
sklep@unicornbeauty.com.pl | tel. +48 518 010 898
Pracujemy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Dane firmy
unicornbeauty Sp. z o.o.
ul. Chrościckiego 25, 02-404 Warszawa
Nr konta: 70 1140 2004 0000 3302 8170 9460

Sklep internetowy Shoper.pl