unicornbeauty

FOREO ESPADA PINK Lampa na trądzik z niebieskim światłem

Dostępność: brak towaru
Cena: 669,00 zł 669.00
ilość szt.
Producent: FOREO

foreo oryginalne

FOREO Espada Lampa na trądzik z niebieskim światłem

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA PULSACJI ŚWIATŁA
Działanie ESPADA Pink opiera się na terapii impulsami niebieskim światłem LED dodatkowo pulsacjami, T-Sonic. Gwarantuje to chirurgiczną precyzje usuwania wyprysków i trądziku już u źródła ich powstania. ESPADA Pink to profesjonalna fitoterapia, która jest ukryta w kompaktowym urządzeniu możliwym do użytku w domu. Długość fali 415 nm niebieskiego światła (LED) wnika głęboko pod powierzchnię skóry, w celu bezpośredniego - u źródła zabicia bakterii wywołujących trądzik. Pulsacja T-Sonic rozprasza światło w głębszych warstwach skóry, zwiększając skuteczność terapii oraz pobudzając mikrokrążenie krwi. Efektem przyspiesza regenerację skóry. Terapia z ESPADA Pink to operacja łatwa do zastosowania w komfortowych warunkach własnego domu. Dodatkowo lekka konstrukcja oraz wydajne ładowanie gwarantują, że ESAPDA Pink doskonale sprawdza się w podróży, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy wypryski mogą się pojawić. Nie czekaj, daj sobie szanse i rozpraw się z trądzikiem, niedoskonałościami, które zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Podstawowe zalety:

 • 100 % wodoodporność
 • 240 cykli użycia na jednym ładowaniu przez złącze USB
 • Inwestycja bez dodatkowych kosztów związanych z wymiana głowic
 • Automatycznie aktywowany czujnik skórny przy kontakcie ze skórą co wydłuża czas pracy  baterii oraz zapewnienia bezpieczeństwa skóry i oczu
 • 30 - sekundowe leczenie z wbudowanym czasomierzem
 • Delikatny - miękki silikon klasy medycznej jest bardzo delikatny, nawet dla najczulszych partii skóry podatnych na trądzik
 • Hipoalergiczny, bezpieczny dla ciała i nieporowaty silikon jest łatwy w utrzymaniu w czystości oraz zapobiega rozmnażaniu się bakterii

Sugerowany sposób użycia:

 • Oczyść twarz, w celu usunięcia wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości makijażu. Światło niebieskie urządzenia jest najbardziej skuteczne, kiedy skóra jest czysta i sucha.
 • Aby włączyć urządzenie - naciśnij środkowy przycisk. Precyzyjnie skieruj wiązkę czerwonego światła na obszary skóry, na której występują zmiany trądzikowe.
 • Niebieskie światło oraz pulsacje urządzenia automatycznie aktywują się w chwili kontaktu ze skórą. Przez 30 sekund trzymaj urządzenie w okolicach wyprysku.
 • Po upływie czasu 30 sekund urządzenie w sposób wyczuwalny wygeneruje impuls informujący o przejściu do kolejnej partii twarzy lub zakończeniu zabiegu.

Zwroty

Wszyscy klienci FOREO mają możliwość zwrotu nierozpakowanych z oryginalnego pudełka i nieużywanych produktów w przeciągu 14 dni od dnia zakupu. Nie przyjmujemy zwrotów produktów, których opakowanie zostało otwarte.

Gwarancja 

Aby aktywować swoją 2-letnią ograniczoną gwarancję zarejestruj numer znajdujący się na Karcie Autentyczności FOREO pod zakładką REJESTRACJA PRODUKTU na Twoim koncie FOREO.

FOREO udziela 2-letniej gwarancji ograniczonej, licząc od daty pierwszego zakupu. Gwarancja obejmuje wady, wynikające z wadliwego wykonania lub materiałów takich jak części ruchome, które mają wpływ na działanie urządzenia. Gwarancja NIE obejmuje pogorszenia stanu kosmetycznego urządzenia spowodowanego zwykłym zużyciem, ani uszkodzeń powstałych wskutek wypadku, niewłaściwego użytkowania lub zaniedbania.

Próba otwarcia lub rozłożenia urządzenia ( lub jego akcesoriów) na części spowoduje utratę gwarancji. Aby potwierdzić gwarancję prosimy zachować oryginalny dowód zakupu i numer seryjny umieszczony na spodzie produktu wraz z niniejszymi warunkami gwarancji przez okres obowiązywania gwarancji.

 Producent: FOREO

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Kontakt

unicornbeauty logo

 

Masz pytania lub potrzebujesz porady? 
Napisz do nas lub zadzwoń 
sklep@unicornbeauty.com.pl | tel. +48 518 010 898
Pracujemy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Dane firmy
unicornbeauty Sp. z o.o.
ul. Chrościckiego 25, 02-404 Warszawa
Nr konta: 70 1140 2004 0000 3302 8170 9460

Sklep internetowy Shoper.pl