unicornbeauty

BAFFS BEAUTY PEN Masażer pod oczy sonoforeza i fototerapia biały

Dostępność: brak towaru
Cena: 159,99 zł 159.99
ilość szt.
Producent: BAFFS

BAFFS Soniczny masażer do okolic oczu z funkcją fototerapii i podgrzewania - kolor Biały

Prawie wszyscy ludzie nadmiernie używają oczu a co się z tym wiąże, mrugają nimi nawet do kilkunastu tysięcy razy w ciągu dnia. To jest droga do osłabiania mięśni wokół oczu, co wpływa niekorzystnie na elastyczność skóry. Dzieje się tak za sprawą niewysypiania się, nadmiernego używania telefonu w ciągu dnia oraz zanieczyszczonego powietrza wokół nas. Efektem tego są worki pod oczami, czy tak zwane kurze łapki. Prezentowany przez nas masażer został stworzony w celu poprawienia elastyczność skóry, niwelacji zmarszczek oraz wygładzania i relaksowania okolic oczu. To innowacyjne urządzenie łączące w sobie funkcję: fototerapii (światło czerwone oraz niebieskie), jonoforezy (wprowadzenie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry siłami pola elektrycznego), podgrzewania do temperatury 45 stopni oraz sonicznego masaż

Soniczny masażer 

Ręczne aplikowanie kosmetyku sprawia, że większość substancji pozostaje na wierzchu skóry nigdy się nie wchłaniając. Natomiast użycie Sonicznego masażera sprawia, że substancje trafiają do właściwej warstwy skóry.

Urządzenie bazuje na dwóch inteligentnych programach:

  • Odżywienie + jonoforeza + wibracje (na główce urządzenia pojawi się czerwone światło); program ten synchronizuje w sobie jonoforezę z temperaturą 45 stopni, z 12-tysiącasmi wibracji na minutę oraz czerwonym światłem. Poziom temperatury został specjalnie zaprojektowany dla tej okolicy oka, aby być odpowiednio delikatny i komfortowy. Urządzenie regeneruje zmęczoną skórę, wzmacnia absorpcję aplikowanego kosmetyku eliminując powstawanie zmarszczek mimicznych oraz cieniów pod oczami. Terapia czerwonym światłem ma dodatkowe zadanie - odmłodzić komórki wewnątrz skóry.
  • Wygładzenie przy pomocy masażu + jonoforeza + wibracje, które zrelaksuje skórę wokół oczu. Pozostawia skórę zregenerowaną i bardziej elastyczną (na główce urządzenia pojawi się niebieskie światło); program ten łączy w sobie: 7200 wibracji na minutę oraz fototerapię niebieskim światłem. Ostatnim zadaniem jest wygładzenie i zrelaksowanie skóry. Zwalcza ono stany zapalne i likwiduje bakterie.

 

Soniczny Masażer do okolic oczu jest ładowany przez złącze USB. Pełne naładowanie gwarantuje używanie bez przerwy przez 60 minut. Czas trwania pełnego ładowania to ok. 2,5 godziny. Urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i jest dostępne w dwóch kolorach: białym i różowym. Włączane jest poprzez przytrzymanie przycisku, natomiast wibracje i ogrzewanie w każdym programie włączają się poprzez przytrzymanie urządzenia za metalową część i przytknięcia jej do skóry. Programy pracy zmieniamy poprzez przycisk.

Długość fali dla światła czerwonego wynosi 625-630nm, natomiast dla światła niebieskiego 465-470nm.

Zalety sonicznego masażera

  • Funkcja podgrzania - pozwala na natychmiastowe zrelaksowanie skóry i zwiększa komórkową witalność.
  • Soniczne wibracje - symulują profesjonalne techniki masażu polepszają absorpcję kosmetyków, wygładzają i niwelują zmarszczki.
  • Fototerapia - światło czerwone i niebieskie.
  • Ergonomiczny kształt - zaprojektowany do masażu oka, może również być stosowany na inne okolice np. wokół ust.
  • Eleganckie pudełko - produkt sprawdzi się jako elegancki prezent.
  • Niewielki rozmiar - wygodny do używania podróży, mieszcząc się w torebce.

Soniczny masażer do oczu

Sugerowany sposób użycia masażera do oczu

Dokładnie oczyść skórę. Zaaplikuj swój ulubiony krem do oczu. Wykonaj masaż dowolnie wybraną techniką - upewnij się, że metalowa główka styka się ze skórą. Masażer automatyczne uruchamia się po zetknięciu ze skórą. Najlepszy efekty uzyskasz masując skórę wokół oczu wykonując zabiegi codziennie. Po zakończeniu masażu wyczyść urządzenie przy pomocy ręcznika lub chusteczki i odpowiednio zabezpieczyć główkę przy pomocy nasadki.

W skład zestawu wchodzą: masażer, kabel USB do ładowania, instrukcja w języku polskim.

Waga masażera: 40g 

Zwrot

Ze względu na higienę oraz bezpieczeństwo naszych klientów urządzenia marki BAFFS nie podlegają zwrotom po otwarciu opakowania, tj. oderwanie naklejki zabezpieczającej opakowanie

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Kontakt

unicornbeauty logo

 

Masz pytania lub potrzebujesz porady? 
Napisz do nas lub zadzwoń 
sklep@unicornbeauty.com.pl | tel. +48 518 010 898
Pracujemy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Dane firmy
unicornbeauty Sp. z o.o.
ul. Chrościckiego 25, 02-404 Warszawa
Nr konta: 70 1140 2004 0000 3302 8170 9460

Sklep internetowy Shoper.pl