unicornbeauty

BAFFS SMART SCRUB Ultrasoniczny peeling kawitacyjny z fototerapią

Dostępność: brak towaru
Cena: 369,00 zł 369.00
ilość szt.
Producent: BAFFS

BAFFS SMART SCRUB Ultrasoniczny peeling kawitacyjny z fototerapią

Jest to urządzenie wielofunkcyjne do bardzo skutecznego oczyszczania twarzy, ale też do przyśpieszonej absorpcji substancji aktywnych zawartych w produktach kosmetycznych. Ten nowoczesny peeling poza ultradźwiękowym oczyszczaniem skóry posiada sonoforezę, niebieskie światło fototerapii oraz jonoforezę dodatnią i ujemną. Niezaprzeczalną zaletą produktu jest również to, że jest on ładowany indukcyjnie.

Peeling kawitacyjny co to?

Jest to głębokie złuszczanie naskórka, całkowicie bezbolesne. Urządzenie przeznaczone do tego zabiegu wytwarza fale ultradźwiękowe, a te w połączeniu z wilgotną skórą prowadzą do efektu kawitacji. Na skórze zostają wytworzone pęcherzyki z rozrzedzonym gazem, które poprzez działanie fal ultradźwiękowych pękają odsłaniając warstwę naskórka, która jest młodsza, a tym samym pozbawiona zaskórników i innych zanieczyszczeń. To co jest najważniejsze to fakt, że otrzymujemy widoczny natychmiastowy efekt poprawionej kondycji skóry. Częstotliwość fal ultradźwiękowych w BAFFS SMART SCRUB to aż 24 000 Hz.

Peeling kawitacyjny jak często?

Rekomendujemy zacząć od dłuższych przerw w stosowaniu peelingu kawitacyjnego zarówno dla cery tłustej czy suchej. W przypadku tej pierwsze można spróbować zacząć od zabiegu raz na 2 tygodnie, jeśli skóra nie będzie podrażniona można wykonywać zabieg raz w tygodniu. W przypadku cery suchej warto zrobić w pierwszej kolejności zabieg raz w miesiącu, następnie zwiększyć częstotliwość, jeśli nic nie będzie się działo. Oczywiście codziennie możemy korzystać z pozostałych funkcji masażera.

 Ultrasoniczny peeling kawitacyjny

Jonoforeza i sonoforeza w kosmetyce

Podczas procesu jonforezy działa się prądem galwanicznym, czyli stałym na tkanki. Prąd powoduje rozpad jonów na dodatnie i ujemne. Jony dodatnie pomagają usunąć brud, głęboko oczyszczają skórę, przyspieszają metabolizm komórek skóry, przywracają elastyczność, ujędrniają i wygładzają skórę. Różnica między sonoforezą, a jonoforezą polega na tym, że w przypadku tej pierwszej używa się fal akustycznych, a nie prądu, natomiast cel jest ten sam.  Sonoforeza z jonami ujemnymi pozwalają wtłoczyć substancje aktywne wewnątrz naskórka, co nie jest możliwe manualnymi metodami. Dzięki temu skóra staje się odżywiona, poprawia się jej krążenie i ogólna kondycja.

Fototerapia niebieskim światłem

Niebieskie światło: może przenikać przez skórę na 0,5mm, koi i łagodzi, działa przeciwtrądzikowo, reguluje funkcje gruczołów skóry, wygładza, reguluje poziom wydzielanego sebum, przyspiesza gojenie ran potrądzikowych, poprawia elastyczność, odpowiednie dla skóry wrażliwej. 

Przeciwwskazania do stosowania peelingu kawitacyjnego

 • ciąża
 • choroby oraz nowotwory skóry
 • trądzik ropny oraz różowaty
 • zaburzenia rytmu serca

BAFFS SMART SCRUB Ultrasoniczny peeling kawitacyjny z fototerapią

Ultrasoniczny peeling kawitacyjny

 • kompleksowa pielęgnacja w jednym urządzeniu: oczyszczanie i odżywianie
 • ładowanie indukcyjne
 • ergonomiczny i nowoczesny design
 • 60 minut ciągłej pracy
 • 1 rok gwarancji.

Jak używać peelingu kawitacyjnego?

 • Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że oczyszczanie i peeling powinny być wykonywane na wilgotnej twarzy, można użyć do tego tonika, hydrolatu lub zwilżyć skórę. Natomiast tryb odżywiania najlepiej zastosować z kremem, serum bądź ampułką z odpowiednio dobranym do oczekiwań składnikiem aktywnym np. wit. C, kolagenem lub kwasem hialuronowym.
 • Przytrzymaj przycisk, aby włączyć urządzenie. Kiedy produkt będzie w stanie gotowości wyświetlą się funkcję: "ultra", "clean" i "nutrition".
 • Naciśnij przycisk drugi raz, aby włączyć tryb oczyszczania ultradźwiękowego "ultra" (W tym czasie pojawi się charakterystyczny sygnał dźwiękowy). W trakcie tego trybu głowica urządzenia może rozpraszać produkt, którego użyjesz.
 • Naciśnij przycisk po raz trzeci i przejdź do trybu ujędrniania skóry z ultradźwiękami o częstotliwości 0,5Hz. Podczas tego trybu głowica urządzenia wibruje i rozprasza nałożony kosmetyk - migający przycisk "ultra"
 • Naciśnij przycisk czwarty raz by aktywować tryb głębokiego oczyszczania za pomocą ultradźwięków i jonów dodatnich "clean"
 • Wciśnij przycisk piąty raz by aktywować tryb "nutrition". W trakcie tego trybu na Twoją skórę działają ultradźwięki oraz jony ujemne, które wspomagają przyswajanie składników aktywnych.
 • Niebieskie światło na dole głowicy świeci się podczas każdego trybu.
 • Przytrzymaj guzik, aby wyłączyć urządzenie
 • Urządzenie wyłączy się automatycznie po ok. 8 minutach, jeśli nie będzie używane.

BAFFS SMART SCRUB Ultrasoniczny peeling kawitacyjny z fototerapią

Peeling kawitacyjny

W skład zestawu wchodzi : 

 • BAFFS SMART SCRUB Ultrasoniczny peeling kawitacyjny z fototerapią
 • Stacja ładująca i kabel
 • Instrukcja w języku polskim

Wymiary produktu: 173 x 51 x 30,5 mm
Wymiary stacji ładującej: 170 x 54,5 x 37,2 mm
Waga: 159g

Zwrot : Ze względu na higienę oraz bezpieczeństwo naszych klientów urządzenia marki BAFFS nie podlegają zwrotom po otwarciu opakowania, tj. oderwanie naklejki zabezpieczającej opakowanie.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Kontakt

unicornbeauty logo

 

Masz pytania lub potrzebujesz porady? 
Napisz do nas lub zadzwoń 
sklep@unicornbeauty.com.pl | tel. +48 518 010 898
Pracujemy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Dane firmy
unicornbeauty Sp. z o.o.
ul. Chrościckiego 25, 02-404 Warszawa
Nr konta: 70 1140 2004 0000 3302 8170 9460

Sklep internetowy Shoper.pl