unicornbeauty

FOREO UFO Mask Manuka Honey maseczka rewitalizująca

Dostępność: brak towaru
Cena: 115,00 zł 115.00
ilość szt.
Producent: FOREO

foreo oryginalne

FOREO UFO Mask Manuka Honey maseczka rewitalizująca 

Lekka i żelowa konsystencja maseczki nie pozostawia tłustych śladów, a pachnie tak, że chce się ją zjeść. Umieść maseczkę na urządzeniu UFO i poddaj się 2-minutowemu zabiegowi relaksującym ciepłem, pulsacjami T-Sonic i mocą światła LED, które wzmacniają przeciwstarzeniowe i nawilżające właściwości miodu Manuka. Mamy nadzieję, że uwielbiasz otrzymywać komplementy, ponieważ Twoja odświeżona i odbudowana cera na nie zasługuje. Odżywia skórę, by zachwycała gładkością i miękkością. Należy stosować z urządzeniem OREO UFO lub FOREO UFO mini. Jest idealna dla dojrzałej cery.

Główne zalety:

  • Biodegradowalny materiał maseczki nawilżającej wykonany w 100% z roślin
  • Delikatny, słodki zapach
  • Testowana dermatologicznie
  • Odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry
  • Nawilża i zmniejsza suchość
  • Ożywia skórę, by zachwycała młodszym wyglądem
  • Nietestowana na zwierzętach.

 

 

Sugerowany sposób użycia:

Umieść maseczkę Manuka Honey na Twoim urządzeniu UFO lub UFO mini. Zeskanuj kod na maseczce za pomocą aplikacji FOREO For You, aby rozpocząć zabieg. Delikatnie, kolistymi ruchami przesuwaj UFO lub UFO mini do momentu, gdy urządzenie się wyłączy. Wklep pozostałość produktu w skórę. Następnie użyj swojego ulubionego kremu nawilżającego.

 

Zwroty

Wszyscy klienci FOREO mają możliwość zwrotu nierozpakowanych z oryginalnego pudełka i nieużywanych produktów w przeciągu 14 dni od dnia zakupu. Nie przyjmujemy zwrotów produktów, których opakowanie zostało otwarte.

Gwarancja 

Aby aktywować swoją 2-letnią ograniczoną gwarancję zarejestruj numer znajdujący się na Karcie Autentyczności FOREO pod zakładką REJESTRACJA PRODUKTU na Twoim koncie FOREO.

FOREO udziela 2-letniej gwarancji ograniczonej, licząc od daty pierwszego zakupu. Gwarancja obejmuje wady, wynikające z wadliwego wykonania lub materiałów takich jak części ruchome, które mają wpływ na działanie urządzenia. Gwarancja NIE obejmuje pogorszenia stanu kosmetycznego urządzenia spowodowanego zwykłym zużyciem, ani uszkodzeń powstałych wskutek wypadku, niewłaściwego użytkowania lub zaniedbania.

Próba otwarcia lub rozłożenia urządzenia ( lub jego akcesoriów) na części spowoduje utratę gwarancji. Aby potwierdzić gwarancję prosimy zachować oryginalny dowód zakupu i numer seryjny umieszczony na spodzie produktu wraz z niniejszymi warunkami gwarancji przez okres obowiązywania gwarancji.

Producent: FOREO

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Kontakt

unicornbeauty logo

 

Masz pytania lub potrzebujesz porady? 
Napisz do nas lub zadzwoń 
sklep@unicornbeauty.com.pl | tel. +48 518 010 898
Pracujemy w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Dane firmy
unicornbeauty Sp. z o.o.
ul. Chrościckiego 25, 02-404 Warszawa
Nr konta: 70 1140 2004 0000 3302 8170 9460

Sklep internetowy Shoper.pl