unicornbeauty logo

Opaska kosmetyczna w codziennej pielęgnacji

0

Blog- opaska kosmetyczna

 
[2020-09-27] Czy kiedykolwiek męczyłyście się z niesfornymi włosami, które przeszkadzały podczas oczyszczania twarzy lub przylepiały się do masek w płachcie? Mamy na to sposób!

 

Odpowiednia pielęgnacja twarzy to zabieg wieloetapowy, który zaczyna się od skutecznego oczyszczania, a kończy na dogłębnym nawilżaniu przy pomocy emulsji czy kremu. Są to czynności, które wykonywać powinniśmy codziennie. Dodatkowo dochodzą zabiegi typu peeling czy maska w płachcie, które można stosować z mniejszą częstotliwością. O ile pielęgnacja skóry jest bardzo ważnym elementem codziennej rutyny o tyle zawsze powinniśmy czuć się komfortowo wykonując poszczególne zabiegi. Tu z pomocą przychodzą nam odpowiednie akcesoria kosmetyczne, które sprawiają, że nasze czynności są przyjemniejsze oraz bardziej higieniczne.

Jednym z nich jest właśnie opaska kosmetyczna. Na pewno wiele razy męczyłyście się z niesfornymi włosami, które moczyły się podczas oczyszczania twarzy, czy przylepiały się do masek w płachcie nasączonych esencją ze składników aktywnych. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam bardzo miękka oraz elastyczna opaska kosmetyczna. Jest ona doskonałym rozwiązaniem, które skutecznie podtrzyma nasze włosy, odgarniając je z twarzy. Zabieg staje się przyjemniejszy, ponieważ poza praktycznymi względami opaska sprawia, że możemy zachować atrakcyjny wygląd podczas codziennych czynności. Jej największą zaletą jest to, że jest to produkt wielokrotnego użytku.

Proponujemy Wam dwa rodzaje opasek kosmetycznych. Pierwszy typ to bardzo miękka, elastyczna opaska z kokardą. Drugi typ – opaska uszy rekomendujemy dla osób, które boją się, że rozmiar uniwersalny nie będzie dla nich odpowiedni. Ten typ również jest wykonany z miękkiego materiału, natomiast można samemu tak opaskę zaczepić za oba końce, aby była dopasowana do naszej głowy. Oba rodzaje występują w atrakcyjnych kolorach: jasny róż, ciemny róż, niebieski.

Naszym zdaniem opaska kosmetyczna to rzecz, która powinna znaleźć się w niezbędniku osób dbających o odpowiednią i wieloetapową pielęgnację skóry każdego dnia.

 

 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl