O nas
 
 
Bądź bajecznie piękna! To zarazem nasze motto jak i misja firmy. Sprzedając kosmetyki, które są pięknie pakowane, mają przyjemny zapach oraz naturalny skład, chcemy abyś przywykła do codziennych niezbędnych zabiegów urodowych, a co najważniejsze abyś je pokochała. Sama kiedyś niewiele uwagi przykładałam do codziennej pielęgnacji skóry, ale dzięki Azjatkom nauczyłam się, że może to sprawiać wiele radości i co najważniejsze zobaczyłam w dość krótkim czasie pierwsze realne efekty!
 
Oczywiście wszystko zaczęło się dość banalnie, ponieważ jak miliony innych osób przeczytałam książkę Charlotte Cho i od razu się zafascynowałam; przeczesałam internetowe strony w poszukiwaniu cudownych azjatyckich kosmetyków i od razu zakupiłam całą ich serię, która była niezbędna do codziennej pielęgnacji. Cokolwiek to było benefit był dość wyraźny - moja skóra dostawała poza zbawiennym oczyszczeniem dwa razy dziennie serię cudownie pachnącego nawilżenia! Następny krok też nie był wielkim odkryciem, ponieważ najzwyczajniej w świecie postanowiłam udać się do źródła, a mianowicie do Korei i Japonii. Tam mogłam już na własne oczy zobaczyć, że wszystko to co słyszałam o azjatyckim rytuale piękna to prawda - cudowne kobiety o alabastrowej cerze zakochane w coraz to nowych kosmetycznych rozwiązaniach. Tak jak w USA mogłam pławić się w outletach wypełnionych markowymi ciuchami za grosze, tak w Korei i Japonii mogłam przemierzać ulice usłane sklepami z najróżniejszymi kosmetykami. Czego tylko dusza zapragnie i to w najlepszej cenie! 
 
W związku z tym, że było mi dane przeżyć powyższe, chciałabym zarażać tą pasją innych. Nasz sklep zaczyna swą działalność od najlepszych, flagowych marek z Korei i Japonii, ale nie zamierza na tym poprzestawać, ponieważ jest wiele równie cudownych naturalnych produktów pochodzących z Europy, dlatego śledź nas jeśli jest dla Ciebie ważne co dostarczasz swojej skórze na co dzień !
 
Produkty sprzedawane w naszym sklepie są nowe, oryginalne i legalnego pochodzenia. 
 
 
 

Dołącz do nas

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl