unicornbeauty
Filtr
Producent
Cena
  • od
    do

K18

K18

K18 to marka kosmetyczna specjalizująca się w produktach do pielęgnacji włosów. Jej nazwa często kojarzona jest z ich flagowym produktem - maską do włosów, która opiera się na biologicznie aktywnej formule skierowanej na naprawę uszkodzeń włosów na poziomie molekularnym. Dla wielu profesjonalistów w branży fryzjerskiej i dla klientów, K18 stało się rewolucyjnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla tych, którzy mają do czynienia z uszkodzonymi włosami spowodowanymi chemiczną obróbką, taką jak koloryzacja czy trwała ondulacja.[Czytaj dalej]K18 biomimetic hair science

K18 Hair kosmetyki do włosów opracowane przez ekspertów. Współzałożycielami marki K18 Biomimetic Hairscience są Britta Cox oraz Suveen Sahib. Suveen opuścił branżę technologiczną, w której pracował i rozpoczął badania biotechnologiczne, które miały być przełomem w świecie pielęgnacji włosów. Obsesyjnie zaczął testować dostępną wiedzę, pozostając we współpracy z naukowcami specjalizującymi się w pielęgnacji skóry, aby nauczyć się więcej o bioaktywnych peptydach i polimerach proteinowych. Odkrył, że podczas gdy chemia kosmetyczna może tymczasowo regenerować zniszczenia we włosach lub sprawiać, że włosy wyglądają na zdrowe, sposób na prawdziwą odnowę włosa kryje się w biotechnologii.

K18 do włosów 

K18 Hair to całkowicie nowa kategoria produktów do włosów wykorzystująca pielęgnację biomimetyczną, która odwraca zniszczenia spowodowane przez rozjaśnianie, farbowanie, stylizację cieplną, a jednocześnie odbudowuje pojedyncze włókna włosów na poziomie molekularnym.

K18

Peptyd K18Peptide został opatentowany po ponad dekadzie skanowania i testów 1242 dekapeptydów, które tworzą całe wiązanie keratynowe we włosie. Ta molekuła pozwala przewodzić aminokwasy do wnętrza włosa, aby połączyć zerwane wiązania keratynowe i wiązania dwusiarczkowe we włosie do ich naturalnego, młodego stanu.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl